פסיפס מקומי  
פסיפס מקומי
אין טלפון
אין פקס

צור קשר עם בית העסק

מקור החסידה - כפר רופין

נפתח את הבוקר ברוזליה – בית קפה ייחודי במרכז העיר העתיקה בבית שאן המציע תפריט עשיר הכולל מנות מפנקות ומקוריות העשויות בהמון אהבה. גולת הכותרת היא הפטיסרי הייחודי המציע קינוחים מתוקים וייחודים, עוגות מוס עשירות, בחושות, טארטאלטים ועוד המון…

הנקודה הבאה תהיה סיור בגן הלאומי בית שאן – הגן הלאומי בבית שאן הוא אחד האתרים האריכאולוגיים המרשימים ביותר בישראל, הוא, אוצר בקרבו את שרידי הפאר המרהיבים של בית שאן הרומית והביזנטית, תיאטרון רומי מפואר ומעל כל אלה מתנשא התל הגבוה שבו שכנה בית שאן המקראית. בלב הגן הלאומי עובר נחל חרוד, נחל שמימיו זורמים כל ימות השנה. בתקופת הקיץ ניתן לבלות גו גם בשעות הערב וליהנות מחוויה רב חושית "לילות שאן" המציגה את העיר על תקופותיה.

משם נמשיך ל מקור החסידה בקיבוץ כפר רופין. נבקר במרכז צפרות בינלאומי בו נוכל לצפות בעשרות מינים של ציפורים העוברות בשדותינו ובבריכות הדגים שלנו. נתצפת על הציפורים הנודדות, התנשמות וההדברה הביולוגית. נשמע את סיפורי המקום בנוף המדהים של הירדן והגלעד.

וכמובן אי אפשר בלי לשלב ארוחת צהריים עשירה ומגוונת באחת המסעדות באיזור (המלצות ינתנו בהתאם לאופי ותקציב הקבוצה).

לאחר ארוחת הצהריים נבקר במרכז גרמאצ'ין – נערוך היכרות עם התרבות והמסורת המיוחדת של יהודי אתיופיה – ביתא ישראל. נשמע את סיפורה האישי והמרגש של חווה על עלייתה ארצה ונשתתף בטכס ה"בונה" (קפה) המסורתי.